#ZWATKids

Overzicht #ZWATKids


SPURT/SPRINGEN/HORDEN (PISTE-ATLETIEK)TRAINERS (3)Disciplinetrainer
Bernard Van Havere
Jelle Van Bogaert
Tom JacobsTRAININGENMaandag - 19u30-21u00 - Gemeentelijke atletiekpiste Beveren
Woensdag - 19u00-20u15 - Atletiekpiste "De Wallen"
Zaterdag - 10u00-12u00 - Atletiekpiste "De Wallen"
Zondag - 10u00-12u00 - Gemeentelijke atletiekpiste BeverenATLETEN (28)Alexander Colman
Amber Vanden Bosch
Anke Heyrman
Arn Verbelen
Ashley Oliveira
Bas Tierens
Bernard Van Havere
Eppe Decru
Guido Thomaes
Jenna Vermeulen
Judy Claes
Julie De Laet
Lena Madou
Liam Smet
Lien Ceulemans
Lise Neirinckx
Lowie Luckx
Maité Van Put
Marijke Lequesne
Matteo Coppens
Norah Swinnen
Peguy Kisoka
Sara Leysens
Sarissa De Paradé
Silke Maes
Viktor Van de Vyver
Vincent Van Put
Wim De Meulemeester
WERPERS (PISTE-ATLETIEK)TRAINERS (1)Disciplinetrainer
Rudy BoeynaemsTRAININGENMaandag - 19u00-20u15 - Atletiekpiste "De Wallen"
Woensdag - 19u00-20u15 - Atletiekpiste "De Wallen"
Zaterdag - 10u00-12u00 - Atletiekpiste "De Wallen"
Zondag - 10u00-12u00 - Gemeentelijke atletiekpiste BeverenATLETEN (19)Axelle Van de Vyver
Bart van geyt
Ellis De Meyer
Eppe Decru
Eva Spinoy
Florence Boeynaems
Jelle Daems
Jens Haast
Kyara Jacobs
Lotte Daems
Pieter Victor
Riyaad El Amrani
Rony Van den Bogaert
Rudy Boeynaems
Sarina Vercauteren
Silke Maes
Sonja Scheltens
Tuur Heyrman
Yannick De Laet


VAL-nummers


Bekijk het overzicht van VAL-nummers voor jeugd via deze link
VoornaamAchternaamCategorieVAL-Nummer
AlexanderColmanJUN514
AmberVanden BoschSEN1710
AnkeHeyrmanMAS4436
ArnVerbelenCAD1024
AshleyOliveiraSEN1714
AxelleVan de VyverCAD1424
Bartvan geytMAS6847
BasTierensSCHOL2903
BernardVan HavereMAS5438
DanielleBassetteMAS4342
DelphineJanssensJUN597
DietrichMartensMAS5435
DriesVan AckerMAS5752
EddyPauwelsMAS5436
EllisDe MeyerSEN1834
EmilieDe LaetSCHOL3612
EppeDecruCAD1225
EvaSpinoyCAD1705
EvyVolckerickMAS3690
FarahSwinnenSCHOL3326
FleurLescrinierSCHOL3448
FlorenceBoeynaemsSEN1711
GitteVerhulstJUN601
GuidoThomaesMAS5437
HeidiVerammeMAS3689
IrisSaeyvoetSCHOL3611
JanAdriaensenSEN2432
JelleDaemsJUN459
JennaVermeulenSCHOL3327
JensHaastCAD1953
JessicaDamsMAS4341
JoachimVan HoyeSEN2436
JoeriVan WolvelaerMAS6093
Joppede BruynSEN2826
JudyClaesMAS4343
JulieDe LaetCAD1893
KathleenDe CauwerMAS4126
KyaraJacobsCAD1894
LarsMaebeSEN2434
LauraSchadronSEN1713
LenaMadouJUN599
LiamSmetJUN533
LienCeulemansCAD2166
Lily-RoosLazarevicSCHOL3989
LiseNeirinckxCAD1704
LotteDaemsSEN1737
LowieLuckxCAD1022
MaitéVan PutJUN600
MarieDe LaetSCHOL3613
MarijkeLequesneMAS4142
MatteoCoppensSEN2433
MichaelCorthalsSEN2607
MorganeDe ClerckSCHOL3325
NorahSwinnenCAD1226
OliveYuanMAS4004
OlivierPeetersSEN3701
PatrickKloekMAS5753
PatrickVanden BoschMAS5439
PeguyKisokaSEN2205
PieterVictorSCHOL2904
RiyaadEl AmraniSEN2539
RonyVan den BogaertMAS6846
RubenSchadronJUN458
RudyBoeynaemsMAS6845
SaraLeysensJUN449
SaraOrtiz LazarinJUN598
SarissaDe ParadéSEN1712
SilkeMaesCAD2011
SimonSchadronSEN2435
SonjaScheltensMAS3688
SvenJanssensSEN2608
TristanDe KockCAD1021
TuurHeyrmanCAD1832
ViktorVan de VyverCAD1023
VincentVan PutSEN2827
WimDe MeulemeesterMAS6092
YannickDe LaetSCHOL3458