Op 9 mei trokken we met een eerder beperkte delegatie richting Merksem voor de jaarlijkse beker van Vlaanderen voor pupillen en miniemen.
Doel: er een leuke en sportieve dag van maken en dat werd het ook met mooie prestaties en een verdienstelijke 7de plaats. We willen alle atleten bedanken voor hun inzet en deelname.
Toch willen we een aantal prestaties in de verf zetten:
Bij de miniemen wist René het kogelstoten te winnen met 10m37, tevens een PR. Daarnaast behaalde hij ook een PR bij het hoogspringen, 1m40.
Louis 3m84, Kate Lynn 4,78 en tevens eerste plaats, Lisa 4,17 sprongen een PR bij het ver.
11, 83, PR voor Gloria op de 80m en het hoog, 1m25. Anna wist dan een PR te bemachtigen op de 150m , 21,23.
Op de 1000m zette Erin een knappe tijd neer van 3:37,30. Ook Cas wist zijn tijd te verbeteren 3:54,21
Ook op de 60mH wisten zowel Anna, 10,68 als Isolde, 11,81 te verbeteren.
Mooie worp van Hasse bij het kogel, 5m65.
Ook PR’s bij onze pupillen jongens.
Jarich wist de eerste plek weg te kapen op de 60m, waar Mathieu een nieuw PR neerzette van 9,76. Bij het vortex werd Luuk knap 3de met een worp van 44,22 en PR. Jarich sprong net geen 4m, 3,99 , nieuw PR bij het ver.
Onze pupillen meisjes wisten hun mannetje te staan en tekende volgende PR’s op:
Bruna en Sam bij het ver met 3,54 en 2,65m.
Bij het hoog Uma met een sprong van 1,10m
En tot slot Lieze bij het kogelstoten, 4,83m.
We kunnen terugblikken op een geslaagde dag.
Resultaten terug te vinden op www.atletiek.nu en foto’s op www.zwat.be
Sonja




