Overzicht trainingen (seizoen 2020-2021)

Aanmelden voor de training is verplicht, zowel voor nieuwe atleten (die eens komen proberen) als voor ZWATTERS (die al lid zijn)!
Het is verplicht je contactgegevens correct in te vullen (voor nieuwkomers), i.f.v. contact-tracing (corona) en last-minute wijzigingen!

UPDATE 22 MAART 2021
Gelet op de maximale 10 personen per groep, kom enkel trainen als je effectief aangemeld bent! Kan je niet meer aanmelden? Dan is de training “volzet” en kan je (helaas) niet komen trainen!


Vul onderstaand formulier in en duid aan wanneer je komt trainenโ€ฆ.
Voor vragen omtrent de aanmelding voor jeugdtraining: mail naar jeugd@zwat.be
“Technische” vragen/problemen met het formulier: mail naar webmaster@zwat.be

Aanmelden voor de training

Velden die gemarkeerd zijn met een * zijn verplichte velden.

Gegevens atleet






(je ontvangt een bevestiging via e-mail)
(zo kun je in de toekomst gemakkelijker aanmelden)



Trainingskalender

SEIZOEN 2020-2021 Geboortejaar categorie (= naam in het vet):
* Kangoeroes (ยฐ2015 – ยฐ2014)
* Benjamins (ยฐ2013 – ยฐ2012)
* Pupillen (ยฐ2011 – ยฐ2010)
* Miniemen (ยฐ2009 – ยฐ2008)




<< April 2021 >>
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
1
2
Groep 1 KAN+BEN1
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 2 BEN2
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 3 PUP V
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 3 PUP M
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 4 MIN
โŒš 19u00-20u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Benjamins
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
3
4
5
6
7
Groep 1 KAN+BEN1
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Groep 2 BEN2
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Groep 3 PUP V
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Groep 3 PUP M
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Kangoeroes
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
Maximum 10 atleten / geboortejaar
Benjamins
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
Maximum 10 atleten / geboortejaar
Pupillen
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
8
9
Groep 1 KAN+BEN1
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 2 BEN2
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 3 PUP V
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 3 PUP M
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Benjamins
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
10
11
12
Kangoeroes
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
Maximum 10 atleten / geboortejaar
Benjamins
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
Maximum 10 atleten / geboortejaar
Pupillen
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
Miniemen
โŒš 18u30-19u30
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
13
14
Groep 1 KAN+BEN1
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Groep 2 BEN2
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Groep 3 PUP V
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Groep 3 PUP M
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Kangoeroes
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
Maximum 10 atleten / geboortejaar
Benjamins
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
Maximum 10 atleten / geboortejaar
Pupillen
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
Miniemen
โŒš 18u30-19u30
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
15
16
Groep 1 KAN+BEN1
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 2 BEN2
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 3 PUP V
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 3 PUP M
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 4 MIN
โŒš 19u00-20u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
17
18
19
20
21
Groep 1 KAN+BEN1
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Groep 2 BEN2
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Groep 3 PUP V
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Groep 3 PUP M
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
22
23
Groep 1 KAN+BEN1
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 2 BEN2
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 3 PUP V
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 3 PUP M
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 4 MIN
โŒš 19u00-20u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
24
25
26
Kangoeroes
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
Maximum 10 atleten / geboortejaar
Benjamins
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
Maximum 10 atleten / geboortejaar
Pupillen
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
Miniemen
โŒš 18u30-19u30
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
27
28
Groep 1 KAN+BEN1
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Groep 2 BEN2
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Groep 3 PUP V
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Groep 3 PUP M
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Kangoeroes
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
Maximum 10 atleten / geboortejaar
Benjamins
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
Maximum 10 atleten / geboortejaar
Pupillen
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
Miniemen
โŒš 18u30-19u30
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste
29
30
Groep 1 KAN+BEN1
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 2 BEN2
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 3 PUP V
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 3 PUP M
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Groep 4 MIN
โŒš 19u00-20u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten