Overzicht trainingen (seizoen 2020-2021)

Aanmelden voor de training

Bedankt voor het aanmelden in 2020 en 2021! Vanaf heden kunnen wij jullie op training ontvangen zonder op voorhand te moeten aanmelden…

Kom dus gewoon naar de training (vanaf 10 januari) en kom meedoen!
Tot snel ๐Ÿ™‚

Voor vragen omtrent de jeugdtraining kan u steeds terecht via jeugd@zwat.be

Trainingskalender

SEIZOEN 2020-2021 Geboortejaar categorie (= naam in het vet):
* Kangoeroes (ยฐ2015 – ยฐ2016)
* Benjamins (ยฐ2013 – ยฐ2014)
* Pupillen (ยฐ2011 – ยฐ2012)
* Miniemen (ยฐ2009 – ยฐ2010)




<< December 2022 >>
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
1
2
Kangoeroes (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Benjamins (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Pupillen (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Miniemen (vrijdag - Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
3
4e KAVVV Criteriumcross
โŒš 13u30
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste "De Wallen" (Burcht (Zwijndrecht))
4
Miniemen (zondag - Burcht)
GEEN TRAINING
5
Kangoeroes (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Benjamins (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Pupillen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Miniemen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
6
7
Kangoeroes (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Benjamins (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Pupillen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Miniemen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Kangoeroes (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Benjamins (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Pupillen (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
8
9
Kangoeroes (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Benjamins (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Pupillen (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Miniemen (vrijdag - Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
10
11
Miniemen (zondag - Burcht)
โŒš 10u00-11u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
12
Kangoeroes (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Benjamins (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Pupillen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Miniemen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
13
14
Kangoeroes (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Benjamins (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Pupillen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Miniemen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Kangoeroes (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Benjamins (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Pupillen (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
15
16
Kangoeroes (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Benjamins (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Pupillen (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Miniemen (vrijdag - Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
17
18
PK Jeugd Indoor
โŒš 13u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportschuur Fort 8 (Hoboken)
19
Kangoeroes (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Benjamins (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Pupillen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Miniemen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
20
21
Kangoeroes (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Benjamins (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Pupillen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Miniemen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Kangoeroes (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Benjamins (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Pupillen (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
22
23
Kangoeroes (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Benjamins (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Pupillen (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Miniemen (vrijdag - Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
24
25
Miniemen (zondag - Burcht)
GEEN TRAINING
26
Kangoeroes (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Benjamins (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Pupillen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Miniemen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
27
28
Kangoeroes (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Benjamins (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Pupillen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Miniemen (Burcht)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Atletiekpiste De Wallen
Kangoeroes (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Benjamins (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
Pupillen (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Sportcentrum "De Dulpop"
29
30
Kangoeroes (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Benjamins (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Pupillen (Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
Miniemen (vrijdag - Kruibeke)
โŒš 18u00-19u00
๐Ÿ—บ๏ธ Kerkeputten
31