#ZWATKids

KANGOEROES (MAANDAG/WOENSDAG - BURCHT)TRAINERS (8)Takverantwoordelijke
Kristel VVerhoeven
Annelies WWeyts
Jeugdtrainer
Heidi VVeramme
Kato JJanssens
Laura SSchadron
Yves JJacobs
Lena MMadou
Dries VVan AckerTRAININGENMaandag - 18u00-19u00 - Atletiekpiste "De Wallen"
Woensdag - 18u00-19u00 - Atletiekpiste "De Wallen"TEAMLEDEN (2)Joséphine Schillebeeckx
Sebastiaan Meurs
BENJAMINS (MAANDAG/WOENSDAG - BURCHT)TRAINERS (9)Takverantwoordelijke
Kristel VVerhoeven
Annelies WWeyts
Jeugdtrainer
Heidi VVeramme
Laura SSchadron
Lena MMadou
Kato JJanssens
Yves JJacobs
Dries VVan Acker
Sarissa DDe ParadéTRAININGENMaandag - 18u00-19u00 - Atletiekpiste "De Wallen"
Woensdag - 18u00-19u00 - Atletiekpiste "De Wallen"TEAMLEDEN (16)Alex Cools
Arthur Schillebeeckx
Chuqiqo Yi
Franek Szymanski
Heleen Neirinckx
Isolde BREES
Jens Morren
Lore Swenters
Louis De Wilde
Lucas Gayarre Droogendijk
Mila Maes
Nena Tiebos
Pepijn Ilsen
René Martens
Teo Duym
Zita Frederickx
PUPILLEN (MAANDAG/WOENSDAG - BURCHT)TRAINERS (4)Takverantwoordelijke
Marie VVan Der Put
Taktrainer
Olivier PPeeters
Joppe dde Bruyn
Jakke BBernaersTRAININGENMaandag - 18u00-19u00 - Atletiekpiste "De Wallen"
Woensdag - 18u00-19u00 - Atletiekpiste "De Wallen"TEAMLEDEN (9)Anna Szyma?ski
Anna Szyma?ski
Fenne Tiebos
Janne Duym
Mats Pauwels
Patryk Szymanski
Vince Frederickx
Xant Henderyckx
Yenthe Maes
MINIEMEN (MAANDAG/WOENSDAG - BURCHT)TRAINERS (2)Takverantwoordelijke
Patrick VVanden Bosch
Matteo CCoppensTRAININGENMaandag - 18u00-19u00 - Atletiekpiste "De Wallen"
Woensdag - 18u00-19u00 - Atletiekpiste "De Wallen"TEAMLEDEN (14)Arn Verbelen
Lise Neirinckx
Louise De Clerck
Lowie Luckx
Marisol Eeckhout
Noor Cantens
Norah Swinnen
Sander Dogbe
Senna Maes
Silke Maes
Staf De Wilde
Tim Luckx
Tine Lescrinier
Viktor Van de Vyver
KANGOEROES (WOENSDAG/VRIJDAG - KRUIBEKE)TRAINERS (5)Takverantwoordelijke
Olivier PPeeters
Jeugdtrainer
Delphine JJanssens
Peggy VVan Landeghem
Morgane DDe Clerck
Farah SSwinnenTRAININGENWoensdag - 18u00-19u00 - Sportcentrum "Den Dulpop"
Vrijdag - 18u00-19u00 - Sportterreinen KerkeputteTEAMLEDEN (2)Macy June Van Gaeveren
Moon G. Moens
BENJAMINS (WOENSDAG/VRIJDAG - KRUIBEKE)TRAINERS (5)Takverantwoordelijke
Olivier PPeeters
Jeugdtrainer
Mieke DDe Muynck
Annelies GGeurts
Amber FFelix
Sara OOrtiz LazarinTRAININGENWoensdag - 18u00-19u00 - Sportcentrum "Den Dulpop"
Vrijdag - 18u00-19u00 - Sportterreinen KerkeputteTEAMLEDEN (5)Isaak Strobbe
Lieke Duerinck
Raoul Barroo
Renée Van Raemdonck
Seppe Plasschaert
PUPILLEN (WOENSDAG/VRIJDAG - KRUIBEKE)TRAINERS (5)Takverantwoordelijke
Olivier PPeeters
Jeugdtrainer
Sonja SScheltens
Iris SSaeyvoet
Charlotte MMaes
Lotte DDe KimpeTRAININGENWoensdag - 18u00-19u00 - Sportcentrum "Den Dulpop"
Vrijdag - 18u00-19u00 - Sportterreinen KerkeputteTEAMLEDEN (7)Anna Foubert
Bent Van Buggenhout
Deni De Ben
Fons Barroo
Klaas Bosmans
Lize Smet
Pjotr Malherbe
MINIEMEN (VRIJDAG - KRUIBEKE)TRAINERS (2)Takverantwoordelijke
Olivier PPeeters
Jeugdtrainer
Sarah VVerhaeghenTRAININGENVrijdag - 18u00-19u00 - Sportterreinen KerkeputteTEAMLEDEN (13)Arn Verbelen
Arthur Van Raemdonck
Julia Smet
Louise De Clerck
Lowie Luckx
Mila Bral
Noor Cantens
Norah Swinnen
Senna Maes
Silke Maes
Tess Goyvaerts
Tim Luckx
Viktor Van de Vyver