#ZWATKids

KANGOEROES (MAANDAG/WOENSDAG - BURCHT)TRAINERS (8)Takverantwoordelijke
Kristel Verhoeven
Annelies Weyts
Jeugdtrainer
Heidi Veramme
Kato Janssens
Laura Schadron
Yves Jacobs
Lena Madou
Dries Van AckerTRAININGENMaandag - 18u00-19u00 - Atletiekpiste "De Wallen"
Woensdag - 18u00-19u00 - Atletiekpiste "De Wallen"TEAMLEDEN (6)Jarich De Clercq
Jayden Carr
Joséphine Schillebeeckx
Leander Croenen Claeys
Sebastiaan Meurs
Tilian Buytaert
KANGOEROES (WOENSDAG/VRIJDAG - KRUIBEKE)TRAINERS (4)Takverantwoordelijke
Olivier Peeters
Jeugdtrainer
Delphine Janssens
Morgane De Clerck
Farah SwinnenTRAININGENWoensdag - 18u00-19u00 - Sportcentrum "Den Dulpop"
Vrijdag - 18u00-19u00 - Sportterreinen KerkeputteTEAMLEDEN (8)Finn Van Osta
Gisele Kutlu 🆕
Kristoffer Daems
Macy June Van Gaeveren
Moon G. Moens
Sarah Vanhaesebrouck
Sytse Dubois
Wout Vannerem
BENJAMINS (WOENSDAG/VRIJDAG - KRUIBEKE)TRAINERS (5)Takverantwoordelijke
Olivier Peeters
Jeugdtrainer
Mieke De Muynck
Annelies Geurts
Amber Felix
Sara Ortiz LazarinTRAININGENWoensdag - 18u00-19u00 - Sportcentrum "Den Dulpop"
Vrijdag - 18u00-19u00 - Sportterreinen KerkeputteTEAMLEDEN (24)Bas Van Duyse
Elise Anné 🆕
Flo Brusselaers
Gloria Camilleri
Ianka Demuynck
Ida Foubert 🆕
Isaak Strobbe
Isolde Vanderoost
Leon Visser 🆕
Leon Van Kerckhoven
Lieke Duerinck
Liene De Maeyer
Lore Van Watermeulen
Louise Peters
Louise Vanhaesebrouck
Mannoo Lion
Raoul Barroo
Renée Van Raemdonck
Robbe Van Eynde
Roman De Kuyper
Sagal Descamps
Seppe Plasschaert
Warre Verhulst
Yara Bosman
PUPILLEN (WOENSDAG/VRIJDAG - KRUIBEKE)TRAINERS (5)Takverantwoordelijke
Olivier Peeters
Jeugdtrainer
Sonja Scheltens
Iris Saeyvoet
Charlotte Maes
Lotte De KimpeTRAININGENWoensdag - 18u00-19u00 - Sportcentrum "Den Dulpop"
Vrijdag - 18u00-19u00 - Sportterreinen KerkeputteTEAMLEDEN (18)Anna Foubert
Arno Van Duyse
Bas Dubois
Bent Van Buggenhout
Deni De Ben
Flore Vermeulen
Fons Barroo
Ilya Mimouni
Klaas Bosmans
Lize Smet
Maxime Borms
Niels Hens
Pjotr Malherbe
Quinten Felix
Stella De Kuyper
Ward Soethoudt
Wout Smedts
Yinthe Bosman